My Favorite Movies


  1. NatNat101
  2. NatNat

Give list a short description

  NatNat101's Rating My Rating
1
Run Fatboy Run 2008,  PG-13)
Run Fatboy Run
best simon pegg movie evarrrr
2
Back to the Future 1985,  PG)
Back to the Future
classic. nuff said
3
Back to the Future Part II 1989,  PG)
4
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
Ace Ventura - When Nature Calls
*screams* i LOOOOVVVVVVEEEEEE THIS FILM!!!!!
5
Dirty Sanchez: The Movie 2007,  R)
6
Hot Fuzz 2006,  R)
7
The Little Mermaid 1989,  G)
8
Jackass: Number Two 2006,  R)
9
Shaun of the Dead 2004,  R)
10
Back to the Future Part III 1990,  PG)
11
The Hot Chick 2002,  PG-13)
12
The Animal 2001,  PG-13)
13
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
seen it got it love it!
14
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
not as good as the 2nd one
15
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
this was wen danial radcliffe started 2 get hot
16
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
17
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
good
18
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
19
Big Nothing 2006,  R)
Big Nothing
it isnt as good as i 4t it was gona b
20
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
21
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
woo- johnny depp
22
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
23
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
American Pie Presents - Band Camp
stifler's brother's HOT!!
24
American Pie 2 2001,  R)
American Pie 2
i cant rememba this one. stiflers still hot
25
American Pie 1999,  R)
American Pie
ace
26
High School Musical 2 2007,  G)
27
From Hell 2001,  R)
28
Finding Neverland 2004,  PG)
Finding Neverland
always makes me cry
29
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
30
How the Grinch Stole Christmas 2000,  PG)
31
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
The Simpsons Movie
green day never even voiced their parts! except for maybe mike
32
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999,  R)
33
Lady and the Tramp 1955,  G)
34
Freaky Friday 2003,  PG)
35
Elf 2003,  PG)
Elf
omg sooo funny!
36
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
Dodgeball - A True Underdog Story
also sooo funny
37
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i love damien- too gay to function
38
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
aw bless nemos little voice is so cute!
39
Casanova 2005,  Unrated)
Casanova
omg soo hot!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments