Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  natly2002's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
2
The Princess Diaries 2001,  G)
3
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Las peli de los piratas también me parecen asombrosas, me gusta muchísimo la producción, la repetiría muchas veces
5
Sin City 2005,  R)
6
Honey 2003,  PG-13)
7
Speed 1994,  R)
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
9
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
10
Fantastic Four 2005,  PG-13)
11
Indiana Jones and the Last Crusade 1989,  PG-13)
12
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
13
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984,  PG)
14
Bad Boys 1995,  R)
15
50 First Dates 2004,  PG-13)
16
Alien 1979,  R)
17
8 Mile 2002,  R)
18
Jurassic Park 1993,  PG-13)
19
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
20
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Muy cómica y realista
21
Final Destination 2000,  R)
22
Underworld 2003,  R)
23
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments