My Favorite Movies


  nathanfirth's Rating My Rating
1
Blue Crush 2002,  PG-13)
Blue Crush
this movie is great u dont even have to like surfing
2
Saw 2004,  R)
3
Saw II 2005,  R)
4
Scary Movie 2000,  R)
5
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
this movie is so funny i say watch it if u have not yet
6
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
7
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
the best out of the scary movies so far
8
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
11
The Village 2004,  PG-13)
12
8 Mile 2002,  R)
13
Mean Girls 2004,  PG-13)
14
Final Destination 2 2003,  R)
15
The Ring 2002,  PG-13)
16
Shrek 2 2004,  PG)
17
American Pie 1999,  R)
18
White Chicks 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments