My Favorite Movies
| nate3xxx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
True Lies 1994, R) |
|
| 2 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 3 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 4 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 5 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 8 |
The One 2001, PG-13) |
|
| 9 |
300 2007, R) |
|
| 10 |
The 300 Spartans 1962, Unrated) |










