My Favorite Movies
| natassa12's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 2 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 9 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 10 |
Vampire Clan 2002, R) |
|
| 11 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Ocean's Thirteen 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Underworld 2003, R) |
|
| 16 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 19 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 21 |
Saw II 2005, R) |
|
| 22 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 23 |
The Ultimate Gift 2007, PG) |






















