My Favorite Movies


  natalie9121's Rating My Rating
1
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
The best best best best ever Of Heath Ledger's act...Awesome...Excellent,heath!!!
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
3
The Silence of the Lambs 1991,  R)
4
The Bone Collector 1999,  R)
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
6
The Passion of the Christ 2004,  R)
7
New York Minute 2004,  PG)
New York Minute
hey,my fave simple plan are there...
8
Kung Fu Panda 2008,  PG)
Kung Fu Panda
hahaha..cute panda..
9
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
Home Alone 2: Lost in New York
hmmm...always remember me about a nice moment of christmas eve..
10
The Eye 2008,  PG-13)
The Eye
i've seen twice...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments