Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  natalie1991's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
3
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
fab film had me in stiches all the way through. luvd the revenge on john tucker
4
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
this is 1 of my fav films, i just luv it.
5
The Notebook 2004,  PG-13)
6
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
Made me laugh n channing tatum is so fit!
7
Coach Carter 2005,  PG-13)
Coach Carter
Gd film. Channing tatum is so fit
8
A Cinderella Story 2004,  PG)
9
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)
The Sisterhood of the Traveling Pants
thought it wud b crap but it was really gd!
10
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
Dirty Dancing - Havana Nights
Not as gd as the 1st dirty dancing but still gd
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
13
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
14
The Bodyguard 1992,  R)
15
Lady and the Tramp 1955,  G)
16
The Lion King 1994,  G)
17
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
18
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
was really gd n orlando bloom is so fit :P but not as gd as i expected thats probs because it was on too long n dragged on a bit
20
House of Wax 2005,  R)
21
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
fit guys lol :P
22
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
i luv this movie, it's so so funny
23
Honey 2003,  PG-13)
Honey
The dancin in this is fab
24
Cruel Intentions 1999,  R)
Cruel Intentions
Gr8 movie
25
Pretty Woman 1990,  R)
26
High School Musical 2006,  G)
27
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
saw this yesterday, was fab !

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments