Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  nashlove004's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
Two Moon Junction 1988,  R)
3
Identity 2003,  R)
4
Cold Mountain 2003,  R)
Cold Mountain
Excellent story....and a superb video production
5
Cruel Intentions 1999,  R)
6
Pretty Woman 1990,  R)
7
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
8
Teaching Mrs. Tingle 1999,  PG-13)
9
House of Wax 2005,  R)
10
To Sir, With Love 1967,  Unrated)
11
Runaway Bride 1999,  PG)
12
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
13
A Cinderella Story 2004,  PG)
14
Jumanji 1995,  PG)
15
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
a must to se....for a laff....
16
Lady in the Water 2006,  PG-13)
17
The Grudge 2004,  PG-13)
18
The Grudge 2 2006,  PG-13)
19
The Others 2001,  PG-13)
20
Ghost 1990,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments