My Favorite Movies
Give list a short description
| nascar2001me's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 3 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 9 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 10 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |










