My Favorite Movies
| narysm's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Casper 1995, PG) |
|
| 3 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Read it and Weep 2006, G) |












