My Favorite Movies


  narutomaniaa's Rating My Rating
1
The Uninvited 2009,  PG-13)
2
Ghost Ship 2002,  R)
3
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
4
10,000 B.C. 2008,  PG-13)
5
The Covenant 2006,  PG-13)
6
City Island 2009,  PG-13)
7
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
8
Naruto the Movie 3 2006,  Unrated)
9
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
10
Naruto: The Lost Story 2007,  Unrated)
11
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! 2002,  Unrated)
12
Gekijô ban naruto: Shippûden (Naruto Shippuden: The Movie) 2007,  Unrated)
13
Gekijô ban Naruto: Shippûden - Kizuna (Gekijô ban Naruto: Shippûden 08) 2008,  Unrated)
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
17
The Duchess 2008,  PG-13)
18
Pride and Prejudice 2005,  PG)
19
Jumper 2008,  PG-13)
20
Life as a House 2001,  R)
21
Spider-Man 2002,  PG-13)
22
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
23
Pineapple Express 2008,  R)
24
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
25
Tristan & Isolde 2005,  PG-13)
26
Public Enemies 2009,  R)
27
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
28
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
29
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
30
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments