My Favorite Movies


  narulans's Rating My Rating
1
Elizabethtown 2005,  PG-13)
2
Gone With the Wind 1939,  G)
3
Chocolat 2000,  PG-13)
4
Cold Mountain 2003,  R)
5
The Parent Trap 1998,  PG)
6
Independence Day 1996,  PG-13)
7
Braveheart 1995,  R)
8
High School Musical 2006,  G)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
King Kong 2005,  PG-13)
12
Ice Age 2002,  PG)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
15
Mouse Hunt (Mousehunt) 1997,  PG)
16
Duplex (Our House) 2003,  PG-13)
17
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
18
A Walk to Remember 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments