My Favorite Movies
| NaruHinax666's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 3 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 4 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 5 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 6 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 10 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Saw II 2005, R) |
|
| 13 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 14 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 15 |
Grease 1978, PG) |
|
| 16 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 17 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 18 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 19 |
Zoolander 2001, PG-13) |



















