My Favorite Movies
| naomijoy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 2 |
Anne of Green Gables 1985, G) |
|
| 3 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 4 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Anne of Green Gables: The Continuing Story 2000, Unrated) |
|
| 6 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 7 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 8 |
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009, PG) |
|
| 9 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 10 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 11 |
Anne of Green Gables - The Sequel (Anne of Avonlea) 1987, G) |











