My Favorite Movies
| naomiemmerson's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 3 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 4 |
I Saw Mommy Kissing Santa Claus 2001, Unrated) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 8 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 9 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |










