My Favorite Movies
| NanaLoulou's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Blind Side 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Steel Magnolias 1989, PG) |
|
| 3 |
The Family That Preys 2008, PG-13) |
|
| 4 |
I Can Do Bad All By Myself 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 10 |
Snow Dogs 2002, PG) |
|
| 11 |
Why Did I Get Married Too 2010, PG-13) |











