My Favorite Movies


  nana95633's Rating My Rating
1
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
2
Grease 1978,  PG)
3
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
4
Rio Bravo 1959,  Unrated)
5
Rio Lobo 1970,  G)
6
McLintock! 1963,  Unrated)
7
El Dorado 1967,  Unrated)
8
Fort Apache 1948,  Unrated)
9
North to Alaska 1960,  Unrated)
10
Saving Private Ryan 1998,  R)
11
The Cheetah Girls 2 2006,  G)
The Cheetah Girls 2
love this movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments