My Favorite Movies
| nafoss1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Cow Belles 2006, G) |
|
| 3 |
Jawbreaker 1999, R) |
|
| 4 |
27 Dresses 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Who's Your Caddy? 2007, PG-13) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 8 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 9 |
High School Musical 4: East Meets West 2008, Unrated) |
|
| 10 |
High School Musical: The Concert 2007, Unrated) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |










