My Favorite Movies
| naelo23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 2 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 3 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 4 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 6 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 7 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 9 |
Hotel Rwanda 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |













