My Favorite Movies


  nadinem1's Rating My Rating
1
Bambi 1942,  G)
2
Snoopy Come Home 1972,  G)
3
Maria Full of Grace 2003,  R)
4
Run Lola Run (Lola rennt) 1998,  R)
5
Resident Evil 2002,  R)
6
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
7
The Princess Diaries 2001,  G)
8
Barbie As The Princess and the Pauper 2004,  Unrated)
9
The Swan Princess 1994,  G)
10
The Horse Whisperer 1998,  PG-13)
11
Not Without My Daughter 1990,  PG-13)
12
Mommie Dearest 1981,  PG)
13
Batman Forever 1995,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments