My Favorite Movies
| Nader90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 4 |
American History X 1998, R) |
|
| 5 |
Searching For Paradise 2002, R) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006, R) |
|
| 8 |
I Still Know What You Did Last Summer 1998, R) |
|
| 9 |
Minority Report 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 11 |
We Were Soldiers 2002, R) |
|
| 12 |
When We Were Kings 1996, PG) |
|
| 13 |
Shall We Dance? (Shall We Dansu?) 1996, PG) |













