My Favorite Movies


  nachozun's Rating My Rating
1
Gladiator 2000,  R)
2
One Fine Day 1996,  PG)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
6
Shrek 2001,  PG)
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
The Matrix 1999,  R)
9
The Game 1997,  R)
10
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
11
X-Men 2000,  PG-13)
12
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
13
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
14
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
15
Spider-Man 2002,  PG-13)
16
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
17
Ice Age 2002,  PG)
18
Reservoir Dogs 1992,  R)
19
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
20
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
21
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
22
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
23
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
24
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
25
Meet Joe Black 1998,  PG-13)
26
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
27
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
28
Saw 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments