My Favorite Movies


  1. Nabari18
  2. brock

Give list a short description

  Nabari18's Rating My Rating
1
Spirited Away 2001,  PG)
2
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
3
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
4
Bleach: Memories of Nobody 2006,  Unrated)
5
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
6
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
7
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
8
Home Alone 1990,  PG)
9
The 300 Spartans 1962,  Unrated)
10
Naruto the Movie - NCM Event ,  Unrated)
11
Shrek 2001,  PG)
12
Sailor Moon S 2004,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments