My Favorite Movies
| mzzbuzzbee's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 7 |
The Nutty Professor 1996, PG-13) |
|
| 8 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Who Framed Roger Rabbit 1988, PG) |
|
| 10 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 12 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 16 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 18 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 19 |
Flubber 1997, PG) |
|
| 20 |
Home Alone 3 1997, PG) |
|
| 21 |
Zoom 2006, PG) |
|
| 22 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 23 |
Dr. Dolittle 1998, PG-13) |
|
| 24 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 25 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 26 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 27 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 28 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 29 |
Saw 2004, R) |
|
| 30 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 31 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 32 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
































