My Favorite Movies


  mzthang841's Rating My Rating
1
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
2
Fried Green Tomatoes 1991,  PG-13)
3
The Bone Collector 1999,  R)
4
Déjà Vu 2006,  PG-13)
5
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
6
Redline 2007,  PG-13)
7
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
8
Gentlemen Prefer Blondes 1953,  Unrated)
9
Taking Lives 2004,  R)
10
Girl, Interrupted 1999,  R)
11
Hostage 2005,  R)
12
The Longest Yard 2005,  PG-13)
13
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
14
Final Destination 2000,  R)
15
Final Destination 2 2003,  R)
16
Final Destination 3 2006,  R)
17
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
18
What Women Want 2000,  PG-13)
19
Ladder 49 2004,  PG-13)
20
Look Who's Talking 1989,  PG-13)
21
Look Who's Talking, Too 1990,  PG-13)
22
Look Who's Talking Now 1990,  PG-13)
23
Because I Said So 2007,  PG-13)
24
A Walk to Remember 2002,  PG)
25
Saved! 2003,  PG-13)
26
How to Deal 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments