My Favorite Movies


  1. mzsteps
  2. Sonja

My Favorite Movie All Time

  mzsteps's Rating My Rating
1
Cry-Baby 1990,  PG-13)
Cry-Baby
I LUV THIS MOVIE
2
Interview with the Vampire 1994,  R)
Interview with the Vampire
All Time Favorite VAMPIRE Movie
3
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
Favorite Clay Movie lol
4
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
5
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
6
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
7
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
8
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
9
The Lost Boys 1987,  R)
The Lost Boys
2nd Greats Vampire Movie Ever
10
Help! 1965,  G)
Help!
Awesome
11
A Hard Day's Night 1964,  G)
A Hard Day's Night
Awesome

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments