My Favorite Movies
| mysunshine143's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Apocalypto 2006, R) |
|
| 3 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 4 |
S.W.A.T. 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 10 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 12 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 13 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Dr. Dolittle 1998, PG-13) |
|
| 17 |
No Reservations 2007, PG) |
|
| 18 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 19 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 20 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 21 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 22 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 23 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 24 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 25 |
Drumline 2002, PG-13) |

























