My Favorite Movies
| mysticmisty28's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Drop Dead Fred 1991, PG-13) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Clerks 1994, R) |
|
| 4 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 5 |
Mallrats 1995, R) |
|
| 6 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 8 |
A Lot Like Love 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Training Day 2001, R) |
|
| 15 |
American Pie 1999, R) |
|
| 16 |
American Pie 2 2001, R) |
















