My Favorite Movies
Give list a short description
| mysticmeg9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 5 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 6 |
Miss Potter 2006, PG) |
|
| 7 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Bewitched 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 10 |
Down with Love 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Two Weeks Notice 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 18 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 19 |
George of the Jungle 1997, PG) |
|
| 20 |
The Ghosts of Girlfriends Past 2009, PG-13) |
|
| 21 |
The Proposal 2009, PG-13) |





















