My Favorite Movies


  1. mystic43
  2. stacey

Give list a short description

  mystic43's Rating My Rating
1
Rendition 2007,  R)
2
Wrong Turn 2: Dead End 2007,  Unrated)
3
The Bourne Ultimatum 2007,  PG-13)
4
The Contract 2007,  R)
5
Awake 2007,  R)
6
The Invasion 2007,  PG-13)
7
The Departed 2006,  R)
8
Reign Over Me 2007,  R)
9
Driftwood 2006,  R)
10
Practical Magic 1998,  PG-13)
11
White Noise 2: The Light 2007,  PG-13)
12
Toolbox Murders 2004,  R)
13
The Kingdom 2007,  R)
14
The Craft 1996,  R)
15
A Walk to Remember 2002,  PG)
16
The Notebook 2004,  PG-13)
17
The Killing Floor 2006,  R)
18
Roll Bounce 2005,  PG-13)
19
Unknown 2006,  R)
20
I Am Legend 2007,  PG-13)
21
Mr. Woodcock 2007,  PG-13)
22
Legend 1986,  PG)
23
Labyrinth 1986,  PG)
24
Wrong Turn 2003,  R)
25
White Noise 2005,  PG-13)
26
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
27
Christine 1983,  R)
28
Magic in the Water 1995,  PG)
29
Summer Magic 1963,  G)
30
Merlin 1998,  PG)
31
Merlin:The Return 2000,  Unrated)
32
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
33
Teen Witch 1989,  PG-13)
34
The Worst Witch 1986,  G)
35
Sabrina the Teenage Witch 1996,  PG)
36
The Erotic Witch Project 2001,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments