My Favorite Movies


  myshwana's Rating My Rating
1
Home of the Brave 2006,  R)
Home of the Brave
Curtis Can i see u in
more T-Shirts
Now thats the curtis i know
Kisses your lil sis
2
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
Get Rich or Die Tryin'
Finally caught it on show time... you know the drill.. I loved it... I made everyone be quite... or they got sent to they room... Curtis time baby..
3
50 Cent - Refuse to Die 2002,  Unrated)
4
Beauty Shop 2005,  PG-13)
5
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
Great Movie
I do so loooooooooove it
6
Hulk 2003,  PG-13)
Hulk
Yup love them big and tall...
and green..lol
7
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
YOu know it...
love it..
8
Crank 2006,  R)
9
Ray 2004,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
Secret Window 2004,  PG-13)
13
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
14
Signs 2002,  PG-13)
15
Payback 1999,  R)
16
Taxi 2004,  PG-13)
17
Die Hard 1988,  R)
18
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
19
The Fifth Element 1997,  PG-13)
20
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior) 2005,  PG-13)
21
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006,  PG-13)
22
Black Mask 1997,  R)
23
300 2007,  R)
300
I AM A SPARTAN...
24
I, Robot 2004,  PG-13)
25
Shark Tale 2004,  PG)
26
Bad Boys II 2003,  R)
27
Men in Black II 2002,  PG-13)
28
Wild Wild West 1999,  PG-13)
29
Enemy of the State 1998,  R)
30
Men in Black 1997,  PG-13)
31
Independence Day 1996,  PG-13)
32
Bad Boys 1995,  R)
33
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
34
Are We There Yet? 2003,  PG)
35
National Security 2003,  PG-13)
36
Big Momma's House 2000,  PG-13)
37
Blue Streak 1999,  PG-13)
38
Life 1999,  R)
39
Nothing to Lose 1997,  R)
40
Doom 2005,  R)
41
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004,  PG-13)
42
Are We Done Yet? 2007,  PG)
43
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
44
The Year of the Yao 2004,  PG)
45
X-Men Origins - Wolverine 2009,  PG-13)
46
Transporter 3 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments