My Favorite Movies
| myscissors1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw III 2006, R) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Step Up 2006, PG-13) |












