My Favorite Movies


  myownfan's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
romantic comedy
2
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
funny romantic comedy based on shakspears play 'twelth night'aka'be what you will'
3
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
Great movie telling you to follow your dreams
4
Click 2006,  PG-13)
5
Aquamarine 2006,  PG)
6
Flushed Away 2006,  PG)
Flushed Away
too childish
7
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
not that funny
8
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
scarry
9
The Grudge 2 2006,  PG-13)
The Grudge 2
scary x 2
10
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
funny
11
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
funny x 2
12
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
funny x 3
13
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
funny x 4
14
New York Minute 2004,  PG)
New York Minute
i luv MK & A
15
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
great movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments