My Favorite Movies
| mymysteries's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 2 |
Bride and Prejudice 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |










