My Favorite Movies


  mymomssite's Rating My Rating
1
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
2
Ghost 1990,  PG-13)
3
Behind the Red Door 2003,  R)
4
Brokeback Mountain 2005,  R)
Brokeback Mountain
loved this movie.
5
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
6
Original Sin 2001,  R)
7
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003,  PG-13)
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life
Love Angelina.
8
An American Haunting 2006,  PG-13)
An American Haunting
very startling. Good twist at the end.
9
Hostel 2006,  R)
Hostel
Love this movie Alot of gore
10
RV 2006,  PG)
RV
This would be my family. Hillarious
11
Constantine 2005,  R)
Constantine
Love Keanu in this. If you believe it really makes you think
12
The Butterfly Effect 2004,  R)
The Butterfly Effect
very wierd Ashton Kutcher did an excellent job
13
Awakenings 1990,  PG-13)
14
The Missing 2003,  R)
15
House of Sand and Fog 2003,  R)
16
Boogeyman 2005,  PG-13)
17
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
18
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
21
Saw III 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments