Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mylviat's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
I really love it!
2
Dragonfly 2002,  PG-13)
Dragonfly
Interesting, like a mistery...
3
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
The real love really exists...
4
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
Sweet Home Alabama
Funny and very romantic...
5
Armageddon 1998,  PG-13)
6
View from the Top 2002,  PG-13)
7
Twilight 2008,  PG-13)
8
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
9
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
10
Hitch 2005,  PG-13)
11
White Chicks 2004,  PG-13)
12
Blue Crush 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments