My Favorite Movies
| mykitty78's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Karate Kid, Part III 1989, PG) |
|
| 2 |
Forever Love 1998, Unrated) |
|
| 3 |
A Smoky Mountain Christmas 1986, Unrated) |
|
| 4 |
Billy Ray Cyrus Live 1992, Unrated) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 7 |
Walker Texas Ranger 3: Deadly Reunion 1994, Unrated) |
|
| 8 |
Christmas In Beverly Hills 2009, Unrated) |
|
| 9 |
The Dukes of Hazzard: Hazzard in Hollywood 2000, Unrated) |
|
| 10 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 11 |
Michael Jackson - Moonwalker 1988, G) |
|
| 12 |
The Dukes of Hazzard: Reunion! 1997, PG) |









