My Favorite Movies
| myhysteria's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 6 |
Hudson Hawk 1991, R) |
|
| 7 |
Legend 1986, PG) |
|
| 8 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Pathfinder 2007, R) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |












