My Favorite Movies
Carlito's Way
| MyhaytzaStan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Carlito's Way 1993, R) |
|
| 2 |
A Bronx Tale 1993, R) |
|
| 3 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Eden Lake 2008, R) |
|
| 6 |
Ring of Death 2008, Unrated) |
|
| 7 |
Clubbed 2007, Unrated) |
|
| 8 |
The Spirit 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Never Back Down 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Saving God 2008, PG-13) |










