Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. myfoxmind1985
  2. Mohamed

Romance \ Tragedy.

  myfoxmind1985's Rating My Rating
1
City of Angels 1998,  PG-13)
2
K-PAX 2001,  PG-13)
K-PAX
What if !!!??
3
The Majestic 2001,  PG)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
The Reader 2008,  R)
6
Meet Joe Black 1998,  PG-13)
7
Legends of the Fall 1994,  R)
8
The Dark Side of the Sun 1997,  R)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
11
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
12
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
13
Slumdog Millionaire 2008,  R)
14
The Lake House 2006,  PG)
15
The Curious Case of Benjamin Button 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments