My Favorite Movies
| mwarren13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Big Trouble in Little China 1986, PG-13) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
The Big Lebowski 1998, R) |
|
| 4 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 5 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 6 |
Snatch 2001, R) |
|
| 7 |
Reservoir Dogs 1992, R) |
|
| 8 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 9 |
True Romance 1993, R) |
|
| 10 |
Die Hard 1988, R) |










