My Favorite Movies


  mwanayabatu's Rating My Rating
1
District B13 (Banlieue 13) 2004,  R)
2
Sweet November 2001,  PG-13)
3
Jumanji 1995,  PG)
4
A Knight's Tale 2001,  PG-13)
5
Idlewild 2006,  R)
6
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
7
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004,  PG-13)
8
New Police Story (San ging chaat goo si) 2004,  R)
9
Blood Diamond 2006,  R)
10
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
11
Two Can Play That Game 2001,  R)
12
Love Me If You Dare (Jeux d'enfants) 2003,  R)
13
Amistad 1997,  R)
14
16 Blocks 2006,  PG-13)
15
Coming to America 1988,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments