Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mvplaluyan's Rating My Rating
1
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
2
The Ring 2002,  PG-13)
3
You Got Served 2004,  PG-13)
4
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
300 2007,  R)
8
Love N' Dancing 2009,  PG-13)
9
Scary Movie 5 2012,  Unrated)
10
Finding Nemo 2003,  G)
11
Pretty Woman 1990,  R)
12
Honey 2003,  PG-13)
13
Armageddon 1998,  PG-13)
14
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
15
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
16
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
17
Angels & Demons 2009,  PG-13)
18
Pay It Forward 2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments