My Favorite Movies
| muzai10's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 3 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 4 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 9 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 10 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 11 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |













