My Favorite Movies


  MusicHottie's Rating My Rating
1
Boogeyman 2005,  PG-13)
2
fear dot com (FeardotCom) 2002,  R)
3
Flicka 2006,  PG)
4
Ghost Rider 2007,  PG-13)
5
The Grudge 2004,  PG-13)
6
The Mummy 1999,  PG-13)
7
The Grudge 2 2006,  PG-13)
8
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
I love this movie.My fav.
10
Snakes on a Plane 2006,  R)
11
Dinotopia 2004,  Unrated)
12
Underworld 2003,  R)
13
Underworld: Evolution 2006,  R)
14
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
He used 2 be cute.
15
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
17
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
18
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments