My Favorite Movies
I could watch these movies over and over again!
| musicbabe44's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tommy Boy 1995, PG-13) |
|
| 2 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 3 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 12 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 13 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
















