My Favorite Movies


  1. musicalnote07
  2. katlynn

Give list a short description

  musicalnote07's Rating My Rating
1
Camp Rock 2008,  G)
Camp Rock
Most awesome movie ever!
2
10,000 B.C. 2008,  PG-13)
3
The Cutting Edge 3: Chasing the Dream 2008,  PG-13)
The Cutting Edge 3: Chasing the Dream
Best Cutting Edge movie!
4
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
5
Transformers 2007,  PG-13)
6
A Cinderella Story 2004,  PG)
7
Now You See It... 2005,  G)
8
Flight 29 Down: The Hotel Tango (Flight 29 Down: The Movie) 2007,  Unrated)
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
10
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
11
Free Willy 1993,  PG)
12
The Other Side Of Heaven 2002,  PG)
13
The Singles Ward 2002,  PG)
14
The Singles 2nd Ward 2007,  PG)
15
The Home Teachers 2004,  PG)
16
Baptists at our Barbecue 2004,  PG)
17
Suits on the Loose 2005,  PG)
18
Turn Around 2007,  PG)
19
Step Up 2006,  PG-13)
20
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
21
Raise Your Voice 2004,  PG)
22
She's the Man 2006,  PG-13)
23
Another Cinderella Story 2008,  PG)
Another Cinderella Story
AWESOME!
24
West Side Story 1961,  PG)
West Side Story
So sad!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments