My Favorite Movies


  murtdoc's Rating My Rating
1
Saw (short film) 2003,  Unrated)
2
Saw II 2005,  R)
3
Saw III 2006,  R)
4
Saw IV 2007,  R)
5
300 2007,  R)
6
Transformers 2007,  PG-13)
7
Cube 1997,  R)
8
Fight Club 1999,  R)
9
8MM 1999,  R)
10
The Butterfly Effect 2004,  R)
11
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
12
The Terminal 2004,  PG-13)
13
Final Destination 2000,  R)
14
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991,  R)
15
Accepted 2006,  PG-13)
16
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
Why so serious?!?hahah
Fabulous movie!!! Heath Ledger plays great the Joker!!!Rest In Peace, Ledger!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments