My Favorite Movies


  murray45's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
what a film!
more than just a chick flick!
2
Fight Club 1999,  R)
Fight Club
quality film!
reeeeally good!
3
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
eeeeee!
4
Toy Story 1995,  G)
Toy Story
AMAZING!
5
Sin City 2005,  R)
Sin City
basically in my top 5
6
Zoolander 2001,  PG-13)
7
The Waterboy 1998,  PG-13)
8
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
So damn funny!
9
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
Dodgeball - A True Underdog Story
Sooooo funny!
10
Chicago 2002,  PG-13)
11
Pulp Fiction 1994,  R)
12
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
13
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
14
Hot Fuzz 2006,  R)
15
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
16
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments