My Favorite Movies
| mtvgirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Perfume: The Story of a Murderer 2006, R) |
|
| 3 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 4 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Marie Antoinette 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 8 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 11 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 14 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 15 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 17 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 18 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 19 |
A Walk to Remember 2002, PG) |



















